Uczestnicy

W XIX Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych „WTOOPA” Zduńska Wola 2020 weźmie udział dwanaście zespołów teatralnych, reprezentujących osiem województw. W trakcie Spotkań Teatralnych zaprezentowanych zostanie dwanaście spektakli.

Teatr „Yeta”

Michaił Fiodorow

   Epitimia

reżyseria: Adam Wrzesiński

Teatr „Yeta”

Teatr „Yeta”: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź

Prowadzący zajęcia: Adam Wrzesiński

Zespół: Natalia Dobrowolska, Aleksander Kowalski, Krzesimir Lechowski, Aleksandra Peterwas, Julia Szydłowska

Teatr „Elipsa”

  

reżyseria: Aleksandra Słowińska

Teatr „Elipsa”

Teatr „Elipsa”: Miejski Ośrodek Kultury w Policach, ul. Siedlecka 1a, 72-010 Police

Prowadząca zajęcia: Aleksandra Słowińska

Zespół:

Teatr „Ostatni Rząd”

  

reżyseria: Wojciech Meres

Teatr „Ostatni Rząd”

Teatr „Ostatni Rząd”: Centrum Integracji Społecznej, ul. Poznańska 3, 48-300 Nysa

Prowadzący zajęcia: Wojciech Meres

Zespół:

Teatr „Zaraz Wracam”

  

reżyseria: Anna Wiatrak

Teatr „Zaraz Wracam”

Teatr „Zaraz Wracam”: Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto, ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 3, 11-100 Lidzbark Warmiński

Prowadząca zajęcia: Anna Wiatrak

Zespół:

„żARTa sztuka”

  

reżyseria: Sylwia Przybylska

„żARTa sztuka”

„żARTa sztuka”: Miejski Dom Kultury w Turku, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 62-700 Turek

Prowadząca zajęcia: Sylwia Przybylska

Zespół:

Teatr „Tak”

  

reżyseria: Joanna Klama

Teatr „Tak”

Teatr „Tak”: Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych, ul. Wojska Polskiego 3, 18-400 Łomża

Prowadząca zajęcia: Joanna Klama

Zespół:

Teatr „KODorosły”

Anatol Wierzchowski

   Oszalała

reżyseria: Anatol Wierzchowski

Teatr „KODorosły”

Teatr „KODorosły”: Dębnowski Ośrodek Kultury, ul. Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno

Prowadzący zajęcia: Anatol Wierzchowski

Zespół: Krystyna Hejbowicz, Krystyna Kępa

Teatr „Kątem”

  

reżyseria: Grzegorz Stawiak

Teatr „Kątem”

Teatr „Kątem”: Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, ul. Świdnicka 23, 58-200 Dzierżoniów

Prowadzący zajęcia: Grzegorz Stawiak

Zespół:

Teatr „Agrafka”

  

reżyseria: Iga Jambor-Skupniewicz

Teatr „Agrafka”

Teatr „Agrafka”: Stowarzyszenie Teatr Agrafka, ul. Toruńska 25, 86-200 Chełmno

Prowadząca zajęcia: Iga Jambor-Skupniewicz

Zespół:

Teatr „Rebelia”

  

reżyseria: Maria Grabińska

Teatr „Rebelia”

Teatr „Rebelia”: Łaski Dom Kultury, ul. Narutowicza 11, 98-100 Łask

Prowadząca zajęcia: Maria Grabińska

Zespół:

Teatr „Fundamentum”

  

reżyseria: Zbigniew Rudecki

Teatr „Fundamentum”

Teatr „Fundamentum”: Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Łaska 61, 98-220 Zduńska Wola

Prowadzący zajęcia: Zbigniew Rudecki

Zespół:

Teatr „Face To Face”

  

reżyseria: Zbigniew Rudecki

Teatr „Face To Face”

Teatr „Face To Face”: Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, ul. Kilińskiego 17, 98-220 Zduńska Wola

Prowadzący zajęcia: Zbigniew Rudecki

Zespół:

Stowarzyszenie WTOOPA

Maja Cybulska, Krystian Hinz, Sara Kolankowska, Zbigniew Rudecki, Janusz Sikora, Konrad Sobczak, Michał Stachowski, Kacper Tomczyk, Robert Wroński

Obsługa techniczna

 

WTOOPA Press

 

Wolontariat

Jakub Cierpikowski, Konrad Mazurkiewicz, Dawid Nowicki, Jakub Piechota