Aktualności
20.5.2018
Kasia i Mikołaj

Kochani, tak jak obiecywaliśmy, wstawiamy wieczorny post, w którym poznacie kolejnych wolontariuszy, którzy pojawią się w bielsku. Dziś na pierwszy ogień idzie Kasia Borkowska, która przedstawiła nam siebie tymi słowami:

„Cześć! Tu Kasia, pasjonatka sztuki – rysunek, fotografia, a nawet tatuaże. Teatrem zainteresowałam się parę lat temu, przyłączając się do amatorskiej grupy teatralnej. Ten krok sprawił, że przełamałam swoją nieśmiałość, poznałam świetnych ludzi i przeżyłam ogrom niezapomnianych chwil oraz doświadczeń. Po raz kolejny, nie przez scenę i światła reflektorów, ale przez aparat, będę miała szczęście WTOOPić w zduńskowolską edycję spotkań. Liczę, że razem, po raz kolejny, stworzymy cudowne wspomnienia z tego wydarzenia. Takie, do których w przyszłości będziemy wielokrotnie wracać z uśmiechem na twarzy. Do zobaczenia!”.

Drugi wolontariusz to Mikołaj Dziwosz z Krakowa, który o sobie mówi tak:

„Hej, jestem Mikołaj. WTOOPA jest dla mnie nowością, ale na pewno będzie fajnie. Napisałem właśnie maturę, a najfajniejsza była ta z filozofii. Interesuję się wszystkim po trochu i uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy. Let’s enjoy!”.

Obydwoje wyglądają na pomocnych, energicznych ludzi i nie możemy się doczekać na spotkanie z nimi już w ten czwartek!

20.5.2018
Michał Stachowski

Kochani do WTOOPY już tylko 4 dni, a dziś w poście jedyny, niepowtarzalny, legendarny założyciel ludu WTOOPowiczów. Wiecie kto to? Jestem pewien, że tak. Przed państwem Michał Stachowski! Artystycznie działa już od 8 roku życia. Zajmował się śpiewem operowym, potem założył swój własny teatr, następnie podjął dodatkowe studia z archeologii śródziemnomorskiej i został redaktorem, współpracując z różnymi wydawnictwami. Ale swoje największe marzenie i ambicje zrealizował w 2013 roku z kilkoma przyjaciółmi, tworząc od zera właśnie znaną i lubianą WTOOPĘ. A Bielsko-Biała jest pierwszym miastem po Krakowie, które zorganizowało swoją edycję w 2015 roku.

19.5.2018
Rafał Sawicki

Wierzcie lub nie, ale WTOOPA już za 5 dni, więc od dziś przyspieszamy tempo. Będziemy specjalnie dla Was wstawiać dwa posty dziennie, jeden o 17, a drugi o 21. W pierwszym dzisiejszym poście opowiemy Wam o naszym nowym Gościu Specjalnym, gdyż niestety Jagoda Krzywicka nie będzie mogła uczestniczyć w tegorocznej bielskiej edycji. Nowym Gościem Specjalnym WTOOPY jest Rafał Sawicki, od 1999 roku aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Wcześniej występował m.in. w Teatrze Narodowym w Warszawie. W swojej karierze osiągnął już wiele: w 2004 roku został uhonorowany Laurem Dembowskiego za rolę w Ulicy Gagarina, a w 2009 roku laureatem Nagrody Specjalnej im. Romana Brandstaettera poznańskiego konkursu „Noc Verba Sacra”. Taka właśnie postać bielskiego teatru pojawi się na naszych spotkaniach już w czwartek po spektaklu gospodarzy, z czego bardzo się cieszymy.

18.5.2018
Michał Graffstein (Grafi)

Do WTOOPY pozostało 6 dni, a dziś z przykrością informujemy, że Grafi nie pojawi się w tym roku na WTOOPIE, ale i tak powinniście co nieco o Nim wiedzieć. Ale będzie z nami myślami, a my z Nim. Michał Graffstein bowiem należy do Bazy i jest jedną z najważniejszych postaci WTOOPY. To on odpowiada za obsługę strony internetowej i WTOOPowe grafiki, którym poświęca swój czas. Studiował biotechnologię, ale jak widać miłość do teatru zwyciężyła. Michał zazwyczaj prowadzi warsztaty oświetleniowe razem z Tuskiem i jest upartym prowadzącym, dążącym do perfekcji, lecz możecie złagodzić jego upór żelkami i muzyką elektroniczną. Jeżeli zaproponuje Wam podwózkę, to wiedzcie, że przejażdżka z Nim przyprawi co najmniej o kolorowy zawrót głowy!

PS. PRZYPOMINAMY O WYGODNYCH STROJACH NA WARSZTATY RUCHOWE!!!

17.5.2018
Milena i Maciej

Do WTOOPY już tylko tydzień, a dziś poznacie kolejnych dwóch wolontariuszy, którzy przyjadą na bielską WTOOPĘ. Zaczynamy od Mileny Szczygieł, która wstydziła się nieco, ale przełamała się i zdradziła nam małe co nieco o sobie. Milena działa w Teatrze „Doraźnym” w Ostrowcu Świętokrzyskim i chodzi tam do liceum. Lubi słuchać muzyki, a czasami zdarza jej się samej coś zagrać. Drugim wolontariuszem jest Maciej Jarosz, który przyjedzie do nas z Krakowa. Lubi sport i nie szczędzi sobie wysiłku fizycznego. Lubi filozofię i wielogodzinne dyskusje. Książki, teatr i poezja to jego chleb powszedni, choć nie przywiązuje do nich największej wagi.

16.5.2018
Sponsorzy

Do WTOOPY 8 dni, a dzisiaj powiemy coś niecoś o naszych sponsorach. W tym roku naszymi sponsorami będą hostel4you i Hotel Marczewski, w których będą nocować nasi WTOOPowicze. Do grona sponsorów należy również Aqua, która zapewnia wszystkim bielszczanom, a od 24 maja również WTOOPowiczom wodę w kranach, oraz Bezalin, zajmujący się wyrobami włókienniczymi oraz pożarniczymi. Ponadto nasze spotkania wspierane są przez miasto Bielsko-Biała oraz Stowarzyszenie Lipnik. WTOOPA będzie reklamowana przez portal bb365.info.

15.5.2018
Wojciech Włodarski (Tusiek)

Do WTOOPY pozostało już tylko 9 dni, a w dzisiejszym poście poznacie pierwszego z wielkiej WTOOPowej trójki, czyli Wojciecha Włodarskiego, a dla wszystkich, którzy z nami WTOOPią, po prostu Tuśka. Tusiek to nasza złota rączka, gdyby nie on… no cóż, spektakle oświetlalibyśmy reflektorami aut, a muzykę grali na żywo. Jednym słowem, pomoże Wam we wszystkim, tak że możecie śmiało do niego zagadywać. Tusiek działał również wiele lat w harcerstwie. Kocha góry. W tym roku klasycznie poprowadzi również warsztaty oświetleniowe.

14.5.2018
Filip i Filip

Do WTOOPY pozostało 10 dni, a dziś poznacie dwóch wspaniałych prowadzących warsztaty z etiud teatralnych, które jak co roku być może będziecie mogli obejrzeć pod koniec naszych spotkań. Dwóch Filipów – Filip Peringer i Filip Górski – to para doskonałych przyjaciół, na co dzień i na scenie. Z pochodzenia bielszczanie, z zamiłowania aktorzy. Z teatrem amatorskim związani od dzieciństwa dzięki Grupie Teatralnej „Z Dostawką”, działającej w Domu Kultury w Lipniku. Warto wspomnieć, że byli uczestnikami I WTOOPY, więc są z nami od samiutkiego początku, co nas niezmiernie cieszy!

13.5.2018
NIEwypaleni

GRUPA TEATRALNA „NIEWYPALENI” (Bielsko-Biała) – O psie, który zerwał się z łańcucha

Do WTOOPY pozostało 11 dni, a dziś kończymy przedstawianie zespołów reprezentantami gospodarzy, czyli Grupą Teatralną „NIEwypaleni”, która działa w Domu Kultury w Lipniku od 2009 roku praktycznie w tym samym składzie. Za sobą mają już wiele premier, a na ścianach Domu Kultury będziecie mogli znaleźć liczne zdobyte przez nich na przestrzeni tych wszystkich lat trofea. Z WTOOPĄ są związani od 2015 roku, a tegoroczną edycję otworzą spektaklem O psie, który zerwał się z łańcucha, traktującym o wolności i wielu perspektywach, z których można na nią patrzeć. WTOOPowe otwarcie będzie jednocześnie premierą ich spektaklu.

13.5.2018
W Kratkę

GRUPA TEATRALNA „W KRATKĘ” (Głogówek) – Bolero

Do WTOOPY pozostało 12 dni, a dziś poznacie kolejny zespół, który przyjedzie na tegoroczną bielską edycję. Grupa Teatralna „W kratkę” działa w Głogówku od 2011 roku pod opieką Waldemara Lankaufa. Jej premiery obrazują proces dojrzewania uczestników. Przeszli drogę od tekstów dziecięcych, jak np. Królewna Kunegunda, po dojrzałe, ambitne sztuki jak Romeo i Julia. Spektakl pt. Bolero, który zostanie pokazany na WTOOPIE, zagra w składzie, który w działa od samego początku. Zobaczymy sztukę o pracy w grupie oraz o tym, jak powinien wyglądać jej lider.

11.5.2018
Barbara Żak

Do WTOOPY pozostało 13 dni, a w dzisiejszym poście przedstawiamy Wam kolejną prowadzącą warsztaty na tegorocznej bielskiej edycji. Jest to Barbara Żak – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Współpracowała z bielską „Banialuką”, tworząc wiele masek i lalek teatralnych. Obecnie prowadzi zajęcia ceramiczne w Miejskim Domu Kultury w Lipniku. Jej prace znajdują się w zbiorach: Muzeum Śląskiego w Katowicach, Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu oraz w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Były także prezentowane na wielu wystawach. W tej chwili w obszarze jej zainteresowań artystycznych znajdują się malarstwo, rzeźba oraz ceramika unikatowa.

10.5.2018
Kacper i Kacper

Do WTOOPY już tylko dwa tygodnie, a dzisiaj poznacie kolejną dwójkę wolontariuszy, którzy zdecydowali się przyjechać na tegoroczną bielską edycję. Pierwszy z nich nazywa się Kacper Tomczyk. Pochodzi z małej miejscowości, położonej w województwie łódzkim, niedaleko Zduńskiej Woli. Chodzi do technikum o profilu informatycznym w Zduńskiej Woli i z informatyką wiążę swoją drogę zawodową, ale sercem jest związany z historią i oczywiście teatrem. Kocha czytać książki o tematyce fantastycznej, kryminalnej, ale chętnie sięga też po horrory Stephena Kinga. Na WTOOPIE będzie po raz drugi jako wolontariusz, ale jak sam mówi, na pewno nie będzie to jego ostatni raz. Drugi wolontariusz to Kacper Rychlik, który przyjedzie do nas ze Zduńskiej Woli, a na WTOOPIE wolontariuszem będzie również drugi raz. Jego pasją życia (obok oczywiście teatru) są motocykle i wszystko z nimi związane. Jest bardzo otwartym i wyluzowanym – jak cała WTOOPA – człowiekiem, więc bez oporów możecie, jak sam podkreśla, „do niego podbijać”.

9.5.2018
Stowarzyszenie WTOOPA

Kochani! Do WTOOPY pozostało 15 dni, a to oznacza, że ten post jest już w połowie naszego odliczania! Dzisiaj opowiemy trochę o działającym od grudnia 2017 roku Stowarzyszeniu WTOOPA, do którego wsparcia serdecznie zachęcamy. Będzie się ono ubiegać o dofinansowania dla naszych teatralnych spotkań i sprawiać, że WTOOPowe edycje będą stawały się coraz bardziej interesujące i profesjonalne, a rosnąca liczba WTOOPowych miast nie będzie stanowić wyzwania dzięki większym możliwościom organizacyjnym. Jeżeli chcecie wesprzeć lub dołączyć do Stowarzyszenia, wejdźcie na podany niżej link: http://wtoopa.pl/stowarzyszenie/.

8.5.2018
Elipsa

ZESPÓŁ TEATRALNY „ELIPSA” (Police) – Czarodzielnica / K4

Do WTOOPY pozostało 16 dni, a w dzisiejszym poście Zespół Teatralny „Elipsa”, czyli kolejna grupa, którą będziemy mieli radość zobaczyć na WTOOPowej scenie. Grupa działa od 2007 roku pod kierownictwem Aleksandry Słowińskiej i od niedawna również Nikoli Palej. Przyjadą do nas aż z Polic (skąd całkiem blisko nad Bałtyk) z dwoma spektaklami (a gościć na WTOOPIE będą już po raz czwarty!). Pierwszy z nich – Czarodzielnica łączy w sobie różne formy – od śpiewów ludowych po efektowne fireshow, zabierając nas w magiczny klimat opowieści o magii, marzeniach i niespełnionej miłości. Drugi – K4 opowie nam o maskach, jakie ludzie przybierają w dzisiejszych czasach oraz drugich tożsamościach każdego z nas.

7.5.2018
Monika i Konrad

Do WTOOPY pozostało 17 dni i stwierdziliśmy, że już najwyższy czas, żebyście poznali naszych wolontariuszy. Pierwszą wolontariuszką jest Monika Weis, która pochodzi z Chrzanowa, gdzie spędziła większość dotychczasowego życia, aczkolwiek od przeszło roku mieszka w Krakowie, gdzie studiuje i pracuje. Jej życie kręci się wokół teatru. Wstawanie z łóżka wcześnie rano zdefiniowane jest pójściem na uczelnię, gdzie studiuje wiedzę o teatrze, po zajęciach idzie do pracy – również w teatrze, a w wolnych chwilach z kolei ogląda spektakle bądź czyta teksty dramatyczne. Drugim wolontariuszem, którego dziś poznacie, jest Konrad Dzik. Multiinstrumentalista jazzowy. Całkiem zdolny i szalony. Partner do rozmowy na każdy temat, zwłaszcza w ciemną noc. Do samiutkiego rana. Kto raz zobaczy jego fryzurę, na pewno na długo go zapamięta. I ma wyjątkowe poczucie humoru.

6.5.2018
Rampa

GRUPA TEATRALNA „RAMPA” (Zabrze) – W kurniku

Do WTOOPY pozostało 18 dni, a w dzisiejszym już nieco spóźnionym poście mamy przyjemność przedstawić Wam kolejny zespół, który będzie uczestniczył w tegorocznej edycji. Jest nim Grupa Teatralna „Rampa”, która przyjedzie do nas z Zabrza. Grupa w obecnym składzie pracuje już trzy lata. Nie próżnowali, ponieważ zdążyli przygotować trzy premiery, zdobywając wiele nagród, m.in. Grand Prix na festiwalu w Zabrzu. Na bielskiej scenie zaprezentują nam spektakl W kurniku w reżyserii Niny Wolskiej, który opowie o nam o zawiłościach umysłu człowieka oraz przeniesie nas w stan tęsknoty za starym, lepszym światem, z czego akurat się cieszymy, bo może w tej nostalgii przypomnimy sobie dawne, wspaniałe WTOOPY, które są już za nami…

6.5.2018
HOSTEL4YOU

Do WTOOPY już tylko 19 dni, a w dzisiejszym poście informujemy, że oprócz Hotelu Marczewski będziecie również spali w dwóch lokalizacjach hostel4you, z którego ofertą możecie zapoznać się pod tym linkiem http://hostel4you.pl/

5.5.2018
Kulisy

GRUPA TEATRALNA „KULISY” (Bielsko-Biała) – Zmysł udziału

Do WTOOPY pozostało już dokładnie 20 dni, a w dzisiejszym poście przedstawiamy Wam kolejny zespół, który pojawi się na tegorocznej bielskiej edycji, a mianowicie Grupę Teatralną „Kulisy”, która jest zespołem z Bielska-Białej, więc daleko mieć nie będzie. Działają od 2009 roku, a głównym obszarem ich teatralnych zainteresowań jest teatr ruchu, który lubią łączyć z improwizacją, a także z pracą nad ambitnymi tekstami bardzo różnorodnych twórców – od średniowiecznych moralitetów, przez Szekspira aż po Witkacego. Na WTOOPIE pokażą nam spektakl pt. Zmysł udziału. Młodzi aktorzy wraz ze swoją reżyserką Renatą Morawską, przygotowując scenariusz sztuki, bazowali na wierszach Wisławy Szymborskiej, tworząc spójną opowieść o sensie życia i zależnościach pomiędzy różnymi jego formami. Zespół był również uczestnikiem zeszłorocznej edycji naszych spotkań teatralnych, dlatego cieszymy się, że chcą tu być z nami również i w tym roku.

3.5.2018
Sabina Gwizdała

Do WTOOPY 21 dni, a dzisiaj przedstawiamy wam Sabinę Gwizdałę, która na tegorocznej edycji będzie dla was prowadzić zajęcia z ruchu scenicznego. Przez 12 lat tańczyła w Teatrze „Flex” w Bielsku-Białej, z którym osiągnęła wiele sukcesów, m.in. mistrzostwo Polski w trakcie IV Ogólnopolskich Piotrkowskich Impresji. Jest specjalistką w dziedzinie ruchu i tańca. Współpracowała m.in. z Tomaszem Wesołowskim przy Studium Teatru Fizycznego na stanowisku asystenta choreografa. Od 2010 roku pracuje przy Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Jak widać, będziecie mieli do czynienia ze specjalistką, więc szykujcie dresy i pracujcie nad kondycją, bo na pewno będzie intensywnie.

3.5.2018
Cokolwiek

GRUPA TEATRALNA „COKOLWIEK” (Kędzierzyn-Koźle) – Kubuś, czyli uległość w świecie kobiet

Do WTOOPY 22 dni, a dziś prezentujemy kolejny zespół, który przybędzie na bielską edycję. Grupa Teatralna „Cokolwiek” przyjedzie do nas z Kędzierzyna-Koźla, gdzie działa od 2009 roku i przez te lata szkoliła swe teatralne umiejętności, przygotowując takie premiery jak Moralność pani Dulskiej czy Kubuś, którego zobaczymy w tym roku w Bielsku. Jest to klasyczna pozycja teatru absurdu autorstwa Eugène’a Ionesco, której przedmiotem jest konflikt szczęścia i obyczajów oraz bunt przeciwko tym drugim. Zespołowi WTOOPA nie jest obca, bo byli z nami w 2015 roku na pierwszej bielskiej edycji, więc – z czego się bardzo cieszymy – musiało im się spodobać, skoro będziemy mogli gościć ich po raz drugi.

1.5.2018
Bielsko-Biała

Do WTOOPY pozostały jedynie 23 dni, więc najwyższy czas opowiedzieć coś o Bielsku-Białej. Większość z Was najprawdopodobniej kojarzy nasze miasto z bajkami i bardzo słusznie, bo właśnie Bielsko jest jedną ze stolic polskiej animacji. To tu powstawały takie legendy filmów animowanych jak „Bolek i Lolek” czy „Reksio”. Ale nie tylko z nich nasze miasto może być dumne. Często Bielsko nazywane jest „Małym Wiedniem”, ponieważ było to ważne centrum przemysłu włókienniczego i sprowadzający się do miasta fabrykanci budowali wspaniałe budowle na kształt tych ze stolicy swego imperium – Wiednia. Do takich budowli można zaliczyć Dworzec Główny czy kamienice na Starówce. Bielsko to również miasto fiata 126p, czyli legendarnego wręcz w Polsce „Malucha”, który u nas właśnie był produkowany, a którego śladów można szukać w mieście, np. w Cafe Maluch, która w swoje wnętrze wkomponowała oryginalne elementy tego modelu samochodu. Jeżeli w napiętym WTOOPowym grafiku znajdziecie trochę czasu dla siebie, warto wybrać się na spacer po naszym mieście, do czego serdecznie zachęcamy!

30.4.2018
Tigran Vardikyan

Do WTOOPY jedynie 24 dni, a dziś przedstawiamy Wam kolejnego prowadzącego warsztaty, którego niektórzy z Was mogą już znać, a niektórzy dopiero poznają. Tym tajemniczym prowadzącym jest Tigran Vardikyan, który z WTOOPowiczami pracuje już od zeszłej bielskiej edycji. Tigran urodził się w Erywaniu, stolicy Armenii, a do Polski przybył w 1991 roku. Jest on artystą o szerokich horyzontach, nie bojącym się wyzwań. Tworzy od rysunku satyrycznego, przez gry komputerowe do piasek-show i to właśnie tej ostatniej sztuki spróbuje Was nauczyć na tegorocznych warsztatach – albo przynajmniej zaszczepić piaskową pasję. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, zapraszamy na stronę: http://www.tigranart.com/

29.4.2018
ProjekT

GRUPA TEATRALNA „ProjekT” (Wieliczka) – Zaraz zaśniesz / Czaszka z Connemary

Jesteśmy na warcie i wszystkiego pilnujemy, bo do WTOOPY zostało nam już tylko 25 dni. Dzisiaj z radością prezentujemy wam kolejny zespół, który wystąpi na bielskiej scenie, a mianowicie Grupę Teatralną „ProjekT”, która działa od marca 2009 roku. Na WTOOPIE zespół zaprezentuje nam nam dwa spektakle. Jeden na podstawie powstałej w 1980 roku autobiograficznej sztuki Janusza Głowackiego Zaraz zaśniesz. Postawi nas on przed problemami presji sławy i ciężkich wyborów, jakich trzeba pod nią dokonywać. Drugi spektakl to Czaszka z Connemary na podstawie sztuki Martina McDonagha. Poprowadzi nas przez trudy i problemy życia w małomiasteczkowej rzeczywistości, która wbrew sielankowym maskom potrafi być toksyczna i brutalna. Ta sześcioosobowa grupa pod kierownictwem Anny Goc przyjedzie do nas z nie tak znowu odległej Wieliczki i mamy nadzieję świetnie odnajdzie się we WTOOPowej rzeczywistości.

28.4.2018
Jagoda Krzywicka

Drodzy WTOOPowicze! Do rozpoczęcia XI WTOOPY pozostało 26 dni i to właśnie wtedy będziecie intensywnie przez dwa dni pracować na warsztatach aktorskich, które na tegorocznej edycji poprowadzi Jagoda Krzywicka, aktorka Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Jest to osoba posiadającą ogromne doświadczenie sceniczne, a także filmowe. Grała m.in. w spektaklu teatru telewizji „Anhelli” w reżyserii Grzegorza Królikiewicza oraz w filmach Franciszka Dzida („Strefa zmierzchu” oraz „W maju”). Ta właśnie niesamowita osoba po raz drugi na WTOOPIE poprowadzi specjalnie dla Was wyjątkowe warsztaty aktorskie.

27.4.2018
Dom Kultury w Lipniku

Do WTOOPY jeszcze 27 dni, a my już nie możemy się doczekać. Dom Kultury w Lipniku aż kipi od WTOOPowego nastroju. Pamiętajcie, czekamy na was 24 maja na ulicy Podgórnej 29. Wiemy też, że musicie przygotować wasz ruch i scenografię pod możliwości sceny, dlatego z myślą o Was w zakładce SCENA znajdziecie rozmiary i dane techniczne sceny.

26.4.2018
Hotel Marczewski

Do WTOOPY 28 dni, a przecież nasi WTOOPowicze muszą gdzieś odpoczywać po intensywnych dniach pełnych teatralnych doznań. W tym roku oczywiście tradycyjnie będziemy współpracować z Hotelem Marczewski, który już podczas poprzednich edycji służył nam za miejsce noclegu.

25.4.2018
Scena „i”

ZESPÓŁ TEATRALNY SCENY „i” (Kraków) – Poczekalnia

Do WTOOPY 29 dni, czas zatem rozpocząć przedstawianie zespołów, które w tym roku pojawią się na bielskiej scenie. Na pierwszy ogień idzie pełen entuzjazmu Zespół Teatralny Sceny „i”, który na XI WTOOPIE zaprezentuje nam tegoroczną premierę. Jest to grupa zrzeszająca kochającą teatr młodzież ponadgimnazjalną. Działają od 2016 roku pod pieczą Joanny Rudkowskiej, a przyjadą do nas z Krakowa – macierzy WTOOPY – i zaprezentują spektakl pt. „Poczekalnia”, będący zarazem autorskim tekstem grupy, inspirowanym ich własnymi przeżyciami i problemami.

25.4.2018
Zaczynamy odliczanie!

Kochani! Zdunia niestety odeszła już do naszych wspomnień, ale to przecież nie powód do zmartwień, bo już dziś rozpoczynamy oficjalne odliczanie do początku XI edycji WTOOPY w Bielsku-Białej. Ruszamy 24 maja! Już nie możemy się doczekać i z radością zapraszamy na stronę bielskiej edycji 😉

27.12.2017
Rozpoczynamy działania

Ucieszeni i uśmiechnięci rozpoczynamy działania niezbędne, by już w maju z szeroko otwartymi ramionami ugościć wszystkie zespoły, które wezmą udział w czwartej edycji bielskiej WTOOPY. Jak zwykle postaramy się, żebyście poczuli się w Lipniku jak w domu. XI WTOOPA odbędzie się w dniach 24-27 maja 2018 roku.